• Kampanya 8-21 Temmuz 2024 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Kampanyadan faydalanmak için e-posta veya telefon numaranızla üye olmanız gerekmektedir.
  • Kampanya indirimi sepette otomatik olarak uygulanacaktır.
  • Hediye kartları hariç tüm ürünlerde geçerlidir.

 


Filtreler

Yeni

Paul Hickes

Karton Kapak

Aveline, annesinin yaz için kiraladığı evin bir taş çemberin yakınlarında olduğunu öğrenince çok heyecanlanır. Köyde yaşayanlar bu antik yapıya Cadı Taşları adını vermiştir.
168,00 TL
Yeni

Matteo Saudino

Karton Kapak

120,00 TL
Yeni

Fleur Jaeggy

Karton Kapak

Yaşamla ölüm, delilikle normallik, absürdlükle akla uygunluk arasındaki sınırlar daha önce hiç bu kadar belirsizleşmemişti.
120,00 TL
Yeni

Susanna Tamaro

Karton Kapak

Aile bağlarının gücüne ve hayata anlam vermenin önemine ışık tutuyor. Sayfalar arasında gezinirken anlaşıldığınızı, avunduğunuzu ve iyileştiğinizi hissedeceksiniz.
168,00 TL
Yeni

Bilgin Adalı

Karton Kapak

Kitaplarında okurlarını farklı çağlarda yolculuklara çıkaran Bilgin Adalı, bu kez öyküleriyle çocukları günlük hayatın akışında hayallere, arkadaşlıklara, deneyimlere, karşılaşmalara konuk ediyor.
96,00 TL
Yeni

Aslı Tohumcu

Karton Kapak

Bir çocuk vardı, hikâyelere aşkla bağlı. Çocuktu ancak çözmüştü meseleyi. Hayat bazen ne kadar da çelişkiliydi!
100,00 TL
Yeni

Dora Gabe

Karton Kapak

76,00 TL
Yeni

Sabahattin Ali

Karton Kapak

Sabahattin Ali’nin şiirleri, Türk edebiyatının en bilinen ve sevilen yapıtları arasında yer alıyor. 1930’ların ilk yarısında yazdığı bu şiirler Sabahattin Ali’nin duygu dünyasına ışık tutuyor.
33,60 TL
Yeni

Robert Walser

Karton Kapak

Yardımcı, modern zamanların yeni toplumsal düzeninde, eskinin çöküşünü yaşayan, ona maruz kalan ve ağırlığı altında ezilen sıradan insanı anlatır, onun duygularını dile getirir.
124,00 TL
Yeni

Milan Kundera

Karton Kapak

Kundera, Çekoslovakya ve Ukrayna gibi Orta Avrupa’daki ‘küçük uluslar’ın Batı kültürüyle ilişkilerine odaklanıyor ve kültürel kimliklerinin giderek daha fazla tehdit altında olduğunu savunuyor.
76,00 TL
Yeni

Aleksandr Puşkin

Karton Kapak

Puşkin’in bu kurgusal ama aynı zamanda tarihsel temellere dayanan romanı okuyucuya olayları başka bir noktadan gözlemleme olanağı sunar.
84,00 TL
Yeni

Jane Austen

Karton Kapak

Jane Austen’ın 1803’te yazmaya başlayıp tamamlayamadığı romanı Watson Ailesi yazarın daha sonra kaleme aldığı diğer eserlerine bir girizgâh niteliği taşıyor.
68,00 TL