Sıkça Sorulan Sorular

Sayfanın sağ üst tarafında yer alan  ikona tıklayın. Yönlendirilen “Giriş Yap”, “Üye Ol” sayfasında “Üye Ol” seçeneğine tıklayarak ilgili adımları izleyin.
Sayfanın sağ üst köşesinde yer alan  ikona tıklayın. Yönlendirilen “Giriş Yap”, “Üye Ol” sayfasından “Giriş Yap” butonuna tıklayın ve adımları izleyin.
“Giriş Yap” penceresinde sağ altta yer alan “Şifremi Unuttum” kısmına tıklayın. Açılan penceredeki adımları izleyin.
Evet, üye olmadan da sipariş verebilirsiniz.
Sayfanın sağ üst tarafında yer alan  ikona tıklayın, pencerenin solunda yer alan “Adres Bilgilerim”, “İletişim Tercihlerim” kısımlarından istediğiniz bilgileri güncelleyebilirsiniz.
Siparişiniz ile ilgili bilgilerin size doğru bir şekilde yönlendirilebilmesi için üye olurken girmiş olduğunuz bilgilerin doğruluğundan emin olmanızı rica ederiz.
Sayfanın sağ üst tarafında yer alan  ikonunun yanındaki arama çubuğunu kullanarak aradığınız kitaba, yazara ya da ürüne ulaşabilirsiniz. Aramalarınızı daha da özelleştirmek için sol tarafta yer alan filtreleri kullanabilirsiniz.
İlgilendiğiniz kitapları “Sepete Ekle” seçeneği ile sepette toplayın.  ikonuna tıklayarak sepetinizin detaylarını görebilirsiniz. “Sepete Git”, “Ödeme Yap” seçeneklerini kullanarak ödeme sayfasına ulaşabilirsiniz. Sepet sayfasında “Alışverişi Tamamla” butonuna tıkladıktan sonra açılan pencerede sizden istenilen adres bilgilerinizi doldurun. Yönlendirilen sayfada bilgilerinizi kontrol ettikten sonra “Ödemeye Geç” seçeneğine tıklayın.
Sayfanın sağ üst tarafında yer alan  ikona tıkladığınızda açılan pencereden “Siparişlerim” bölümünü kullanarak tüm siparişlerinizi görüntüleyebilirsiniz.
Sayfanın sağ üst tarafında yer alan  ikona tıkladığınızda açılan pencereden “Siparişlerim” ekranını kullanarak siparişinizim durumunu takip edebilirsiniz.
Ödeme gerçekleştikten sonra faturada değişiklik yapılamadığı için ürün ekleme ya da çıkartma yapılamamaktadır.

Kargoya verilen ürünününüz 5 (beş) iş günü içerisinde elinize ulaşmadıysa (0850) 800 02 26 iletişim numarasından müşteri hizmetlerimizi arayarak siparişinizin durumu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Kargo takip numarasıyla teslimat durumunuzu e-posta adresinize gönderilen veya üyelik hesabınızda görebileceğiniz kargo takip linki üzerinden de kontrol edebilirsiniz.

Not: Kargo firmaları resmî tatillerde çalışmamaktadır.

Kapıda ödeme seçeneğimiz bulunmamaktadır.
Banka/Kredi Kartı ile siparişinizin ödemesini gerçekleştirebilirsiniz.

Sipariş verdiğiniz esnada oluşan tüm problemler için (0850) 800 02 26 müşteri ilişkilerimizi arayarak ya da info@canyayinlari.com mail adresi aracılığıyla destek talep edebilirsiniz.

Siparişinizin eksik/hatalı/hasarlı ulaştıysa ya da siparişiniz ile ilgili bir problem olduğunu düşünüyorsanız “Hesabım” sayfası aracılığıyla “Taleplerim” ekranına ulaşabilirsiniz. Bu pencereden konu hakkında talebinizi oluşturabilirsiniz. Ayrıca (0850) 800 02 26 iletişim numarasından müşteri hizmetlerimize ulaşarak konu hakkında destek alabilirsiniz.
Gönderiler hepsiJET veya MNG Kargo aracılığıyla yapılmaktadır.

400 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bulunmamaktadır. 400 TL altı siparişlerinizde kargo ücreti 74,90 TL’dir.

Sadece yurtiçine gönderim yapılmaktadır.

Siparişinizi teslim aldıktan sonra 14 (on dört) gün içinde iade edebilirsiniz.  ikonu aracılığıyla “Hesabım” sayfasından “Siparişlerim” seçeneğine tıklayın. İlgili siparişi seçin. Ardından sağ altta yer alan “İade Talebi Oluştur” seçeneğine tıklayın. İade etmek istediğiniz ürün ya da ürünleri seçin. Ardından iade nedeninizi belirtin. Açılan sayfada yer alan “Kargo Gönderim Kodu”nu Can Yayınları 177021620 müşteri koduyla birlikte MNG Kargo görevlisine ileterek iade etmek istediğiniz siparişi herhangi bir ücret ödemeden tarafımıza gönderebilirsiniz.

Üye olmadan gerçekleştirilen siparişlerinizin iadesi için (0850) 800 02 26 iletişim numarasından müşteri hizmetlerimize ulaşarak iade talebinizi iletebilirsiniz.

İade etmek istediğiniz ürün ve/veya ürünleriniz bize ulaştıktan sonra ücret iadeniz 10 (on) iş günü içerisinde ödemeyi gerçekleştirmiş olduğunuz karta yapılmaktadır. Bankanızın prosedürlerine bağlı olarak hesabınıza yansımasında değişiklik olabilir. İade kodunuzla birlikte bankanızın müşteri hizmetlerini arayarak iade süreciniz hakkınızda daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hafta içi: 10:00 – 17:00 saatleri arasında (0850) 800 02 26 iletişim numarasından müşteri hizmetlerimize ulaşabilirsiniz.