Web Sitesi İade Bilgilendirme

Sipariş ettiğiniz ürünleri, siparişinizdeki ürünlerin size teslim edildiği ve size ulaştığı günü takip eden 14 gün içerisinde cayma hakkınızı kullanarak iade edebilirsiniz.

Cayma hakkınızın kullanımına ilişkin bildirimi Iz Plaza Giz Maslak, Eski Büyükdere Cad. No:9 Kat:8, Sarıyer/İstanbul adresine yazılı bildirimde bulunarak, 0850 800 0 226 numaralı Çağrı Merkezi’ni arayarak ya da info@canyayinlari.com mail adresine mail göndererek tarafımıza iletebilirsiniz. 

İade edeceğiniz ürünü faturanız ile birlikte anlaşmalı kargo firmamız MNG Kargo ’ya ücretsiz olarak teslim edebilirsiniz. Ürünlerin belirtilen kargo firması dışında başka bir taşıyıcıya teslim edilmesi halinde iade kargo bedeli tarafınızdan tahsil edilecektir.

 

İade ettiğiniz ürünün bedeli teslimat masrafları da dahil 14 gün içerisinde tek seferde kredi kartınıza geri ödenecektir. İnternet sitesi üzerinden taksitli alışveriş yapıldıysa bankanın iade koşullarına göre tek seferde ya da taksit şeklinde ödeme gerçekleştirilebilecektir. İade kodunuz ile birlikte bankanızın müşteri hizmetlerini arayarak ödeme bilgileri hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olması halinde maddi ortamda sunulan kitap, dijital içerik ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin ürünler, abonelik sözleşmesi kapsamında sağlananlar dışında gazete ve dergi gibi süreli yayınlar ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’nin 15’inci maddesinde düzenlenen hallerde cayma hakkı kullanamayacaktır.

 

İade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız şekilde teslim edilmesi gerekmektedir.

 

Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’nin ilgili hükümleri uyarınca cayma süresi sona erdikten sonra ürün iade talepleri kabul edilmemektedir.

 

Mağazalarımızdan veya yetkili bayilerimizden yapacağınız alışverişlerde ürün iadesi kabul edilmemektedir.

 

Ürün kullanılmamış ve ambalajı açılmamış ise değişim şartlarına uygunluğu dahilinde değişim talepleriniz yerine getirilebilecektir.

 

Ayıplı olduğunu düşündüğünüz ürünleri teslim almayınız ve ayıplı olduğuna dair tutanak ile birlikte kargo firmasına geri veriniz.

Ürünlerin teslim sonrasında ayıplı hale gelmesi halinde Satış Sonrası Hizmetler Yönetmeliği uyarınca ürünü Can Yayınları’nın İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Atatürk Bulvarı Mehmet Çakıcı İş Merkezi NO:68 Başakşehir/İstanbul adresine göndermeniz ve ayıplı olduğuna ilişkin doküman ve bildirimlerinizi iletmeniz gerekmektedir.

İade için yapmanız gerekenler sırasıyla aşağıdaki gibidir; 

 

Üyeliğinize giriş yaparak siparişlerim menüsünden, iade etmek istediğiniz siparişi bulup "Siparişler " bölümüne girmeniz ve ‘’İade alanından "iptal/iade" seçerek "gönder" butonunu tıklamanız gerekmektedir.

Üye olmadan gerçekleştirilen siparişlerinizin iadesi için müşteri hizmetlerimizi (0850 800 0 226) arayarak iade talebinizi oluşturabilirsiniz.

 

İade süreci ile ilgili daha detaylı bilgi almak için 0850 800 0 226  numaralı Müşteri Destek Hattımız ile iletişime geçebilirsiniz.