Can Yayınları, Altın Örümcek, Ödül

canyayinlari.com Altın Örümcek Ödülleri’nde iki farklı kategoride finalde!

canyayinlari.com Altın Örümcek Ödülleri’nde iki farklı kategoride finalde!
Geçtiğimiz mart ayında yenilenen canyayinlari.com Türkiye'nin web sektöründeki en prestijli ödülü olan Altın Örümcek Ödülleri’nde E-ticaret ve Kültür&Sanat kategorilerinde finalde!
 
Finalistler 1701 proje arasından, 40 kişilik jüri değerlendirmesiyle belirlenirken, kazananlar halk oylaması ile seçiliyor. Oy kullanmak için: https://www.altinorumcek.com/halk-oylamasi-2022/
 
Can Yayınları yakın zamanda yenilenen web sitesiyle, “Kitap almak için neden tek bir yayınevinin sitesine gireyim ki?” diyen okurlara muhteşem bir içerik sunarak cevap veriyor. Yenilenen web sitesiyle birlikte yayınevinin 40 yıllık arşivi onlarca farklı kategoriye göre yeniden düzenlendi. Yayınevinin 3.000’den fazla kitabı ekonomi, tarih, psikoloji, sanat gibi çeşitli kategorilerde ayrı ayrı listeleniyor.
 
Altın Örümcek Ödülleri; web, dijital pazarlama, mobil teknolojileri kullanılarak gerçekleştirilen başarılı projelerin daha iyi tanıtılması ve hak ettiği yeri bulması, bu alanda yapılacak yatırımların özendirilmesi ve gündem oluşturulması amacıyla düzenlenen, geleneksel hale gelmiş, Türkiye’deki ilk ve tek bağımsız organizasyondur.
 
2002 yılından bu yana DorukNet tarafından düzenli olarak gerçekleştirilen Altın Örümcek Ödülleri Organizasyonu’nda, web ve internet teknolojileri, pazarlama ve iletişim alanlarında uzman ve tecrübeli jüri üyeleri, her sene Türkiye’de gerçekleştirilen başarılı projeleri belirlemektedir.
 
İş ve günlük hayatımızda, her geçen gün çok daha önemli ve vazgeçilmez bir konuma sahip olan internetin gelişimine paralel olarak, Altın Örümcek Ödülleri, her sene pek çok farklı kategoride projeyi ödüllendirmektedir.